Spotkania z fotografią – warsztaty, plenery, prelekcje fotograficzne. Praca w ciemni fotograficznej„ (nr 42)

Nasz projekt „Spotkania z fotografią – warsztaty, plenery, prelekcje fotograficzne. Praca w ciemni fotograficznej„ (nr 42) został pozytywnie zaopiniowany i skierowany do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok, w związku z tym pragniemy serdecznie Państwa zachęcić do poparcia naszej inicjatywy.


Uzyskane, dzięki głosom poparcia, dofinansowanie z Budżetu Obywatelskiego pozwoli nam:
1. Dokończyć remont i uruchomić w Galerii Nierzeczywistej  kompletną ciemnię fotograficzną. Dzięki temu będziemy mogli zaprosić rzeszowian do udziału w kolejnych, robionych z jeszcze większym rozmachem warsztatach fotografii analogowej.
2. Zorganizować więcej otwartych spotkań ze znanymi fotografikami. W naszej galerii już odbywają się prelekcje i spotkania, (mieliśmy przyjemność gościć m.in. Jakuba Ochnio czy niejednokrotnie Michała Drozda) ale dofinansowanie pozwoli nam zapraszać także ciekawe osobistości spoza Rzeszowa.
3. Utrzymać galerię i otworzyć ją dla mieszkańców miasta. Chcielibyśmy zorganizować kolejną edycję wystawy, do której jako autorów zaprosimy mieszkańców miasta. Taką akcją zainaugurowaliśmy działalność Galerii Nierzeczywistej. Chcielibyśmy, by stała się ona cykliczną wystawą fotografii Rzeszowian.
4. Zaprosić rzeszowian do udziału w cyklicznych plenerach, które dokumentowałyby zmiany w życiu naszego miasta.

baner