Lista wniosków odrzuconych i dopuszczonych do głosowania RBO 2017

forum-robo-2Na forum możecie państwo zadawać pytania związane z Rzeszowskim Budżetem Obywatelskim, oraz udzielać odpowiedzi innym użytkownikom. Zależy nam na dialogu społecznym dlatego zachęcamy do dyskusji.

 

0
Redakcja

Rzeszowscy urzędnicy i radni odrzucili wiele niewygodnych im projektów, nie informując wnioskodawców o dokładnych powodach odrzucenia. Ogromne zacofanie w rzeszowskich urzędach sprawia że pracujące tam osoby nie mają stosownych kwalifikacji, oraz nie umieją profesjonalnie podejść do obywateli.

Będziemy wnioskować, aby zapisać w regulaminie że każdy wnioskodawca musi na piśmie dostać informacje o powodach odrzucenia jego wniosku.To oni są dla nas, to my im płacimy za ich pracę, a nie odwrotnie. Płacę wymagam profesjonalizmu. Zamiast zapytać jak ci pomóc żeby twój projekt został zrealizowany, to nie kosa w plecy i chcą gu uwalić już na starcie. To mieszkańcy mają decydować a nie radni którzy forsują własne projekty. !!

Urzędnicy składali swoje projekty poprzez radnych lub znajomych, zabierając pieniądze obywatelom na inwestycje które powinny być realizowane w ramach normalnych inwestycji miasta.

 

Karta do głosowania:
Lista zadań przyjętych:
Lista odrzuconych:

Gość odpowiedział
  0
  Gość

  Tu są uzasadnienia: http://rbo.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2016/05/lista-zada%C5%84-odrzuconych.pdf

  Gość odpowiedział
   Dodaj swoją odpowiedź…
   Załącz plik dodaj z linku