Wielokrotne głosowanie

forum-robo-2Na forum możecie państwo zadawać pytania związane z Rzeszowskim Budżetem Obywatelskim, oraz udzielać odpowiedzi innym użytkownikom. Zależy nam na dialogu społecznym dlatego zachęcamy do dyskusji.

 

0
Gość

Dzień dobry, mam takie pytanie: Co będzie jezeli człowiek zagłosuje osobiscie a potem jeszcze raz w formie elektronicznej? Będzie to zaliczono jako dwa głosy? Jeżeli nie, to jaki system wykorzystujecie żeby rozpoznać takiego rodzaju oszustwo?

Gość odpowiedział
  0
  Redakcja

  taki głos jest nieważny

  Redakcja odpowiedział
  0
  Gość

  A przecież nie rozumiem jak można rozpoznać to że ktoś próbował głosować 2 razy i więcej. Czy można dowiedzieć się jakieś szczegóły dotyczące tej kwestii?

  Gość odpowiedział
  0
  Gość

  Nic się Pan nie dowie, gdyż ta strona i głosowanie przez Internet to taki żart. Nie da się głosować przez Internet, gdyż Ci sami analfabeci, którzy redagują tą stronę, mają gdzieś, że system nie działa. Więc odpowiem Panu ja na zadane pytanie. Nie da się zagłosowac podwójnie, gdyż nie da się zagłosować przez Internet.

  Gość odpowiedział
  0
  mateusz (gość)

  Strona jest kiepska ale przed chwilą zagłosowałem online.

  mateusz odpowiedział
  0
  Gość

  Widzę, że naprawiono… w ostatni dzień głosowania, bez informowania, że działa… choćby na forum. Mam nadzieję, że odpowiednie służby już się tym zajmują. Zawiadomienie już poszło, razem ze screenami nie działającego systemu.

  Gość odpowiedział
  Dodaj swoją odpowiedź…
  Załącz plik dodaj z linku